سبد خرید 0

سیاست بازگشت پول

سیاست بازگشت پول

دوره آموزشی b.c شامل سیاست بازگشت پول نمی شود؛ و دلیل این امر مشاوره های تلفنی، آموزش و نرم افزار ها ، پشتیبانی 24 ساعته و سایر خدمات و امکاناتی می باشد که به محض ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.
اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید، لطفاً به doktor130867@gmail.comایمیل بفرستید.

هر یک از دوره های ما سیاست بازگشت پول مخصوص به خود را دارند که بر اساس دوره ای که خریداری می کنید، می توانید در دوره های 30و90و 120روزه می توانید درخواست بازگشت پول کنید. البته برخی از دوره ها شامل سیاست بازگشت پول نمی شوند.

سیاست بازگشت پول به محض خرید دوره آغاز شده و تا زمانی که مشخص شده باشد ادامه می یابد.

اگر محصولی که خریداری کرده اید فیزیکی باشد، مثل کتاب های فیزیکی، CD  و DVD و یا لینک ها، برای این که فرآیند بازگشت پول شما آغاز شود، می بایست ابتدا محصول را به دست ما برسانید.

طبیعتاً محصولات دانلودی را نمی توانید به ما بازگردانید، ولی ما به شما اعتماد می کنیم و فرض را بر این می گذاریم که شما محصولات ما را به فروش یا عرضه مجدد نمی رسانید. و در صورتیکه با وجود بازگشت پول شما، شما هم چنان از محصولات استفاده کنید، در واقع از قانون مالکیت معنوی تخطی کرده اید ( به زبان ساده تر این کار دزدی محسوب می شود، که در شأن شما نیست) .

چگونه در خواست بازگشت پول کنیم؟

درخواست بازگشت پول خود را به ایمیل doktor130867@gmail.com ارسال کنید و لطفا فراموش نکنید که موضوع این ایمیل را “درخواست بازگشت پول” ذکر کنید؛ تا بتوانیم کار شما را سریع تر پیش ببریم.

 

keyboard_arrow_up